Hosted Exchange

Hosted Exchange; FixCloud tarafından, Microsoft Exchange Server 2016 altyapısı ile DAG mimaride sunulan kurumsal e-posta haberleşme servisidir. E-postalarınıza Hosted Exchange ile en güvenilir şekilde ve istediğiniz her yerden ulaşabilir ve gönderebilirsiniz.

5651 ve KVKK ile tam uyumludur. Tüm trafik kayıtları ve MTA log 'ları kayıt altına alınarak zaman damgası ile mühürlenmektedir.

Farklı bir yapıdaki e-mail hizmetini aktarmak oldukça kolaydır, DNS ayarlarınızı güncellemeniz ile bir kaç dakika içerisinde mailleriniz aktarılmış olacaktır.

Paketlere Gözat!

Merkezi Depolama

Merkezi Depolama

E-Posta mesajları FixCloud sunucuları üzerinde bulunur. Kullanılan bilgisayar veya mobil cihazlara bağımlı değildir, bu cihazlarda oluşabilecek arıza veya kaybolmalarda, e-posta mesajları zarar görmez.

Hızlı ve Özel Kurulum

Hızlı ve Özel Kurulum

Mail sunucunuz alan adınıza özel yapılandırılacaktır. ilk yapılandırma tarafımızdan ücretsiz yapılacaktır. Mail hizmetiniz ortalama 4-24 saat içinde teslim edilir.

Hosted Exchange
Hizmet Kalitesi

Hizmet Kalitesi

FixCloud Mail servisleri ile ilgili olarak e-mail ile 7/24 destek talep edebilirsiniz.

Stabil, Hızlı ve Güvenli

Stabil, Hızlı ve Güvenli

Kullanımı kolay, hızlı, stabil ve mükemmel fiyat seçenekleri

EXCHANGE PLANLAREXCHANGE BASIC
POPÜLER


EXCHANGE STANDARD


EXCHANGE ENTERPRISE

* Birim Fiyatlar Yıllık Peşin Ödemeye göre indirimli kampanya fiyatlarıdır. Aylık Ödeme planı tercih edilmesi durumuna %10 fiyat farkı uygulanır.